سوالات متداول

قبلا با این کد/ شناسه ملی یا این ایمیل یا این کد کاربری ثبت نام شده و به علت تکراری بودن سایت قبول نمیکند
در شرایط معمول بعد از ثبت نام در سایت در ساعات اداری حداکثر 30 دقیقه طول میکشد تا فعالسازی انجام شود. پس از فعالسازی مراتب از دو طریق ایمیل و پیام کوتاه ارسال میشود . در صورتیکه فاقد فعالیت در شعبه تهران حافظ دریا بوده اید میبایست مدارک بارگذاری شده باشند و جهت هماهنگی برای تعریف و ثبت مشخصات به آدرس ایمیل imp.css@hdasco.com وfrc@hdasco.com ایمیل ارسال فرمائید. توجه داشته باشید که سایت برای رمز عبور به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشد. شاید رعایت نکرده اید. در صورتی که همه مراحل درست انجام شده است به آدرس ایمیل imp.css@hdasco.com پیام ارسال فرمائید.
به یکی از سه دلیل ذیل : 1. داشتن بدهی دیرکرد. 2. عدم بارگذاری (آپلود) کپی بارنامه یا تعهدنامه یا وکالتنامه. 3. عدم پرداخت هزینه های بارنامه در سایت.
یا بار به مقصد نرسیده است و یا تخلیه کشتی تمام نشده و یا بندر تخلیه اشتباه انتخاب شده است و یا بارنامه سوئیچ شده است.
بارنامه قبلا با نام کاربری دیگری جستجو شده است. برای حذف جستجو به آدرس ایمیل imp.css@hdasco.com پیام ارسال فرمائید.
در صورتی که شناسه/کد ملی قید شده در کادر مربوطه صحیح میباشد ولی نام مشتری خالی است به آدرس ایمیل imp.css@hdasco.com و frc@hdasco.com پیام ارسال فرمائید در صورتی که شناسه ملی هم اشتباه است با کلیک درخواست اصلاح شناسه ملی صحیح را وارد کرده و ثبت نمایید و منتظر بمانید تا پس از بررسی توسط خدمات مشتریان تایید شود. پس از تایید پیام کوتاه مربوطه به شما ارسال میشود و و شما میتوانید کارتان را با جستجوی مجدد بارنامه و کانتینر و شناسه صحیح اعمال شده ادامه دهید.
تا قبل از صدور ترخیصیه تمام مراحل بعد از جستجوی بارنامه و کانتینر قابل انجام مجدد میباشد .
بله. در صفحه اصلی در بخش تراکنشهای مشتری از لیست تراکنشهای موفق تراکنش مورد نظر خود را انتخاب کرده و چاپ رسید را کلیک نمایید.
برای رفع مشکل در بالای صفحه دکمه ای برای همین منظور پیش بینی شده است که با کلیک آن در طی کمتر از 30 ثانیه مشکل حل میشود و اطلاعات به طور کامل نمایش داده میشود.
بله . لازم است تیک مربوط به سپرده نقدی را برداشته و سپس وارد صفحه بانک ملت شوید.
توجه داشته باشید در صورتی که در طی 20 دقیقه پس از ورود به سایت فعالیتی انجام ندهید خظا میدهد و میبایست از طریق لینک خروج از سایت از سایت خارج شده و مجددا نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و وارد شوید